Internetinės Web Svetainės ir Dizainas!

Popular

Description


  • Sveiki! Męs siūlome pigiausias ir geriausias Internetines WEB Svetaines ir Grafikos dizaino paslaugas už pigiausią kainą.


Męs dirbame su UI / UX Design ir Development, męs galime sukurti, bet kokią internetinę svetainę jūsų kompanijai ar personaliam vartojimui.


Internetinės svetainės su: Apmokėjimų Sistema, Duomenų bazė, Vartotojių Registracija, Administracijos Panele, Socialinių tinklų integracija, HTML formomis, Grafika, Google My Business, Google Maps, kontaktų formos, Site Verification, Analytics, Video/Muzikos/Radio Player's. Emocijos, Komentarų Formos, Like, Share Buttons, Apklausos, Vartotojių Grupės, Pakvietimai, Statistikos, Webmaster Tools, SEO, SSL, Raktažodžiai, RSS Feeds,  XML Site Maps, 


C#, HTML, CSS, Databese, JavaScript, PHP, MySQL, SQL,  WordPress, Python, ir XML.


Męs esame licenzijuoti ir gerai išmanantys savo darbą. 


Mūsų ofisas yra Lemont'e ir jūs turėsite galimybę atvykti ir pasikalbėti asmeniškai apie savo projekto igyvendinimą bei savo idėjas.


Taip pogi mūsų kompanija užsiima Web Svetainių mobilizavimu ir monetizavimu. Jūs galėsite uždirbti iš savo biznio papildomai patalpindami reklaminius skydelius į savo svetainę.


Jeigu jūs neesate apsisprendę dėl savo projekto arba neturite tam pakankamai lėšų, prašome palaukti tinkamo laiko jog turėtumėte pinigų apsimokėti už paslaugas.


Jūsų projektas ,bus "jūsų" tik tada, kaip pilnai apmokėsite už visas jums suteiktas paslaugas. 


Mūsų kompanija ima %50 down payment prieš pradėdami darbus. Męs esame licenzijuoti ir męs pasirašysime su jumis kontraktą/sutartį! Jog nekiltų jokių nesklandumų dėl jūsų veiklos ir WEB svetainės isigyjimo.


Projektai dažniausiai yra užbaigiami per 10 - 14 dienų. Priklausomai nuo mūsų darbo grafiko ir užimtumo, Projektas gali užtrukti netgi iki 30 dienų. Jog pilnai būtų paleistas ir paruoštas darbui.


Daugiau informacijos apie mus:


Email: emigrantas.us@gmail.com


Tel: +1 (708) 377 - 3654


www.Emigrantas.US


(Prašome susisiekti su mumis SMS žinute ir trumpai parašyti apie jūsų internetinės svetainės idėja ir veikimo struktūrą, bei modulių veikimo funkcijas. Ir męs jums atsiūsime "Estimated kainą" už to projekto įgivendinimą)


www.Emigrantas.US - Amerikos Lietuviai!


 


 


 


 


 

Ad details

Ad ID : 8
2166 Views
Contact Advertiser Share

Add comment

 
 

Phone number

Sorry, you need to register or login first.

Email

Sorry, you need to register or login first.

Internetinės Web Svetainės ir Dizainas!

Contact form

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

1162
3339
0100
1300